‼️POZOR AKCE‼️ Doprava s PPL jen za 1kč na výdejní místa po celé ČR

Jak vyzdobit maturák?

Maturitní ples je jedinečná událost, na kterou se studenti těší celý rok. Je to vrchol celé školní docházky, a tak by měla být i výzdoba na míru.

Jednou z nejčastějších dekorací na maturitních plesech jsou balónky. Můžete je použít jako dekoraci samotnou nebo je můžete zapojit do většího celku, například tvořit z nich girlandy nebo nápisy. Balónky jsou skvělou volbou, protože jsou levné a snadno se s nimi pracuje.

Další možností jsou dekorace jako například bannery nebo girlandy. Tyto dekorace jsou vhodné pro ozdobení stěn nebo stropů, a dodají místnosti slavnostní atmosféru. Girlandy můžete vyrobit sami nebo je koupit v našem párty obchodě hotové, a připevnit je na stěny nebo stropy.

Co se týče barvy, můžete se rozhodnout podle školních barev nebo podle osobních preferencí. Některé z nejoblíbenějších barev pro maturitní plesy jsou modrá, fialová, zelená nebo červená. Při výběru barvy také můžete zvážit téma plesu nebo celkovou atmosféru, kterou chcete na akci vytvořit.

Jednou z netradičních dekorací, které můžete zvážit, jsou vystřelovací konfety. Tyto konfety vystřelí a vytvoří tak okozlující atmosféru. Vystřelovací konfety se dají zakoupit v různých barvách a velikostech, takže si můžete vybrat ty, které nejlépe sedí k ostatní výzdobě a tématu vašeho plesu.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoli dekoraci, důležité je, aby vyhovovala vašim představám a dodala vašemu maturitnímu plesu ten správný slavnostní nádech. Balónky, dekorace, girlandy, bannery nebo vystřelovací konfety jsou skvělými volbami, které vám pomohou vytvořit nezapomenutelnou atmosféru na vaše maturáku. Věříme, že s těmito tipy pro výzdobu na maturitní ples budete mít vše, co potřebujete k tomu, aby byl váš maturitní ples opravdu nezapomenutelným zážitkem a pokud potřebujete poradit s výběrem, můžete se na nás obrátit.